Rozkład jazdy

Skoczów - Dębowiec Centrum - Cieszyn

Przystanek D D D S S D S S D D S Dx Dx
Skoczów D.A. - 6:10 6:50 7:30 8:20 9:40 11:40 - 13:40 14:30 15:20 16:15 16:55 18:45
Simoradz Las - 6:13 6:53 7:33 8:23 9:43 11:43 - 13:43 14:33 15:23 16:18 16:58 18:48
Simoradz Harenda - 6:15 6:55 7:35 8:25 9:45 11:45 - 13:45 14:35 15:25 16:20 17:00 18:50
Simoradz ul. Główna 13 - 6:17 6:57 7:37 8:27 9:47 11:47 - 13:47 14:37 15:27 16:22 17:02 18:53
Simoradz ul. Główna 11 - 6:18 6:58 7:38 8:28 9:48 11:48 - 13:48 14:38 15:28 16:23 17:03 18:54
Dębowiec Centrum 4:45 6:20 7:00 7:40 8:30 9:5011:50 12:50 13:50 14:40 15:30 16:25 17:05 18:55
Dębowiec Spółdzielnia 4:46 6:21 7:01 7:41 8:31 9:5111:51 12:51 13:51 14:41 15:31 16:2617:06 18:56
Dębowiec POM 4:48 6:23 7:03 7:43 8:33 9:5311:53 12:53 13:53 14:43 15:33 16:2817:08 18:58
Kostkowice Centrum 4:50 6:25 7:05 7:45 8:35 9:5511:55 12:55 13:55 14:45 15:35 16:3017:10 19:00
Gumna Pasieki 4:52 6:27 7:07 7:47 8:37 9:5711:57 12:5713:57 14:47 15:37 16:3217:12 19:02
Gumna Remiza 4:54 6:29 7:09 7:49 8:39 9:5911:59 12:59 13:59 14:49 15:39 16:3417:14 19:04
Gumna Skrzyżowanie 4:55 6:30 7:10 7:50 8:40 10:0012:00 13:00 14:00 14:50 15:40 16:3517:15 18:10
Krasna Barabosz 4:58 6:33 7:13 7:53 8:43 10:0312:03 13:03 14:03 14:53 15:43 16:3817:18 19:05
Krasna MDM 4:59 6:34 7:14 7:54 8:44 10:0412:04 13:04 14:04 14:54 15:44 16:3917:19 19:09
Krasna Gruszka 5:00 6:35 7:15 7:55 8:45 10:0512:05 13:05 14:05 14:55 15:45 16:4017:20 19:10
Cieszyn Motel 5:02 6:37 7:17 7:57 8:47 10:0712:07 13:07 14:07 14:57 15:47 16:4217:22 19:12
Cieszyn Kopiec 5:03 6:38 7:18 7:58 8:48 10:0812:08 13:08 14:08 14:58 15:49 16:4317:23 19:13
Cieszyn UŚ 5:05 6:40 7:20 8:00 8:50 10:1012:10 13:10 14:10 15:00 15:50 16:4517:25 19:15
Cieszyn ZOZ 5:07 6:42 7:22 8:02 8:52 10:1212:12 13:12 14:12 15:02 15:52 16:4717:27 19:17
Cieszyn Wyższa Brama 5:08 6:43 7:23 8:03 8:53 10:1312:13 13:13 14:13 15:03 15:53 16:4817:28 19:18
Cieszyn Garncarska 5:09 6:44 7:24 8:04 8:54 10:1412:14 13:14 14:14 15:04 15:54 16:4917:29 >
Cieszyn Hajduka 5:10 6:45 7:25 8:05 8:55 10:1512:15 13:15 14:15 15:05 15:55 16:5017:30 >
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

Top