Rozkład jazdy

Cieszyn - Dębowiec - Skoczów

Przystanek D D D S D D S D D Dx Dx Dx
Cieszyn Hajduka 5:10 6:00 6:50 7:20 9:00 11:00 13:25 14:25 15:20 16:15 18:10 20:00
Cieszyn Kochanowskiego 5:11 6:01 6:51 7:21 9:01 11:01 13:26 14:26 15:21 16:16 18:11 20:01
Cieszyn Wyższa Brama 5:12 6:02 6:52 7:22 9:02 11:03 13:27 14:27 15:22 16:17 18:12 20:02
Cieszyn ZOZ 5:13 6:03 6:53 7:23 9:03 11:03 13:28 14:28 15:23 16:18 18:13 20:03
Cieszyn UŚ 5:15 6:05 6:55 7:25 9:05 11:05 13:30 14:30 15:25 16:20 18:15 20:05
Cieszyn Kopiec 5:17 6:07 6:57 7:27 9:05 11:07 13:32 14:32 15:27 16:22 18:17 20:07
Cieszyn Motel 5:18 6:08 6:58 7:28 9:08 11:08 13:33 14:33 15:28 16:23 18:18 20:08
Krasna Gruszka 5:20 6:10 7:00 7:30 9:10 11:10 13:35 14:35 15:30 16:25 18:20 20:10
Krasna MDM 5:21 6:11 7:01 7:31 9:11 11:11 13:36 14:36 15:31 16:26 18:21 20:11
Krasna Barabosz 5:22 6:12 7:02 7:32 9:12 11:12 13:37 14:37 15:32 16:27 18:22 20:12
Gumna Skrzyżowanie 5:25 6:15 7:05 7:35 9:15 11:15 13:40 14:40 15:35 16:30 18:25 20:15
Gumna Remiza 5:26 6:16 7:06 7:36 9:16 11:16 13:41 14:41 15:36 16:31 18:26 20:16
Gumna Pasieki 5:28 6:18 7:08 7:38 9:18 11:18 13:43 14:43 15:38 16:33 18:28 20:18
Kostkowice Centrum 5:30 6:20 7:10 7:40 9:20 11:20 13:45 14:45 15:40 16:35 18:30 20:20
Dębowiec POM 5:32 6:22 7:12 7:42 9:22 11:22 13:47 14:47 15:42 16:37 18:32 20:22
Dębowiec Spółdzielnia 5:34 6:24 7:14 7:44 9:24 11:24 13:49 14:49 15:44 16:39 18:34 20:24
Dębowiec Centrum 5:35 6:25 7:15 7:45 9:25 11:25 13:50 14:50 15:45 16:40 18:35 20:25
Simoradz ul. Główna 12 5:38 6:28 7:18 7:48 9:28 11:28 13:53 14:53 15:48 16:43 18:38 20:28
Simoradz ul. Główna 14 5:39 6:29 7:19 7:49 9:29 11:29 13:54 14:54 15:49 16:44 18:39 20:29
Simoradz Harenda 5:40 6:30 7:20 7:50 9:28 11:30 13:55 14:55 15:50 16:45 18:40 20:30
Simoradz Las 5:42 6:32 7:22 7:52 9:30 11:32 13:57 14:57 15:52 16:47 18:42 20:32
Skoczów D.A. 5:45 6:35 7:25 7:55 9:35 11:35 14:00 15:00 15:55 16:50 18:45 20:35
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

Top